Jesteś tutaj: Kursy

Kursy

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne to 30 godzin wykładów (1 h - 45 minut - razem 22, 5 h).
Kurs podstawowy, rozszerzony i przyśpieszony - zajęcia trwają 3 dni. Teoria odbywa się w jeden weekend (sobota i niedziela w godzinach 10.00-15.00 oraz w jeden poniedziałek w miesiącu - zajęcia z pierwszej pomocy przed medycznej). Terminy zajęć pomocy przed medycznej zamieszczane są w zakładce Nowości. kurs e-learning - Zajęcia odbywają się w dowolnym terminie w formie zajęć online. W przypadku kursu e-learning obowiązkowe jest odbycie zajęć z pomocy przed medycznej, których terminy zamieszczane są w zakładce Nowości.

Zajęcia praktyczne

Kurs podstawowy i e-learning - 30 godzin praktyki. Uczymy na samochodach marki Hyundai i20 i Mini moris z automatyczną skrzynią biegów, które są identyczne jak na egzaminie państwowym. Samochody zgodne z samochodem egzaminacyjnym we wszystkich warszawskich WORD-ach od dnia 01.05.2015 r. Kurs trwa od 5 tygodni do 3 miesięcy.
Kurs przyśpieszony - 30 godzin praktyki. Kurs trwa od 3 do 6 tygodni. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.
Kurs z automatyczną skrzynią biegów - 30 godzin praktyki. Kurs trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.
Kurs rozszerzony - do kursu podstawowego 30h + 10h godzin z praktyki. Kurs trwa od 5 tygodni do 3 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.

Jazdy odbywają się codziennie, przez 6 dni w tygodniu. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Warszawy oraz w rejonach tras egzaminacyjnych:
Bemowo: ul. Powstańców Śląskich
Bródno: ul. Odlewnicza
Okęcie: ul. Radarowa

Ukończony kurs na prawo jazdy i co dalej?

Kurs na prawo jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym (teoretycznym oraz praktycznym) EGZAMINY WEWNĘTRZNE GRATIS W CENIE KURSU. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wewnętrznego mamy 7 dni aby przekazać wynik egzaminu.
Po 7 dniach należy udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w celu zapisania się na egzamin państwowy.

Egzaminy odbywają się w trzech miejscach egzaminowania:

  1. ME 1 - ul. Radarowa 1 (Okęcie)
  2. ME 2 - ul. Powstańców Śląskich 127 (Bemowo)
  3. ME 3 - ul. Odlewnicza 8 (Białołęka)

Koszt egzaminu państwowego wynosi:

  • egzamin teoretyczny - 30 zł
  • egzamin praktyczny - 140 zł

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 05831465 wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od 2009 r.

Zapisy on-lineZaufane opinie