Jesteś tutaj: Kursy

Kursy

Na kursie otrzymujesz

1.Wyklady e-lerning na e-mail - Teoria + dodatkowo 7h wykładów :)

2.Dostęp do bazy egzaminacyjnej testów na prawo jazdy ( oszczędzasz 35zł Gratis :)

3.Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

4.Podręcznik

5.Trasy egzaminacyjne w formie filmów  WORD BEMOWO  (oszczędzasz 100zł) Gratis :)

6. 30h+2h Gratis jazd praktycznych =32h jazd(oszczędzasz 200zł) :)

7. Egzaminy wewnętrezne Gratis (oszczędzasz 100zł) :)

8. ZDAJESZ EGZAMIN PAŃSTWOWY pojazdem, którym się szkolisz GRATIS, nie płącisz za podstaiwenie auta( oszczędzasz 200zł= 1 podejście ), podstawiamy tyle razy ile nie zdasz w cenie szkolenia :)

 Zapraszamy na PIERWSZĄ POMOC  25-10-2021 GODZINA 17:00

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia teoretyczne to 30 godzin wykładów (1 h - 45 minut - razem 22, 5 h).
Kurs podstawowy, rozszerzony i przyśpieszony - zajęcia trwają 3 -4 dni. Teoria odbywa się w jeden weekend (sobota i niedziela  oraz w jeden poniedziałek  - zajęcia z pierwszej pomocy przed medycznej). Terminy zajęć pomocy przed medycznej zamieszczane są w zakładce Nowości. kurs e-learning - Zajęcia odbywają się w dowolnym terminie w formie zajęć online. W przypadku  każdego  kursu jak i kursu e-learning obowiązkowe jest odbycie zajęć z  pierwszej pomocy przed medycznej

Zajęcia praktyczne

Czas trwania kursu w 90% uzależniony jest od dyspozycyjności KURSANTA.

Najlepszy okres na zrobienie prawo jazdy jest od stycznia do kwietnia każdego roku, kurs w tym okresie można zrobić wciągu 20-60 dni.

Kurs podstawowy i e-learning - 30 godzin praktyki +2h gratis. Uczymy na samochodach marki Hyundai i20, które są identyczne jak na egzaminie państwowym. Samochody zgodne z samochodem egzaminacyjnym we wszystkich warszawskich WORD-ach od dnia 01.05.2015 r. Kurs trwa od 3 tygodni do 3 miesięcy.
Kurs przyśpieszony - 30 godzin praktyki +2h gratis. Kurs trwa od 3 do 6 tygodni. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.
 
Kurs rozszerzony - do kursu podstawowego 30h + 10h godzin z praktyk + 2h gratis. Kurs trwa od 5 tygodni do 3 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.

Jazdy odbywają się codziennie, przez 6 dni w tygodniu. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Warszawy oraz w rejonach tras egzaminacyjnych:
Bemowo: ul. Powstańców Śląskich
Bródno: ul. Odlewnicza

Ukończony kurs na prawo jazdy i co dalej?

Kurs na prawo jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym (teoretycznym oraz praktycznym) EGZAMINY WEWNĘTRZNE GRATIS W CENIE KURSU.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wewnętrznego z praktyki mamy 7 dni  roboczych aby przekazać wynik egzaminu.
Po 7 dniach  roboczy należy udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w celu zapisania się na egzamin państwowy lub zapisać się pzez stronę WORD WARSZAWA.

W OSK SMILE zdajesz egzamin Państwowy pojazdem, którym się szkolisz w cenie kursu :)

Egzaminy odbywają się w trzech miejscach egzaminowania:

  1. ME 1 - ul. Radarowa 1 (Okęcie)
  2. ME 2 - ul. Powstańców Śląskich 127 (Bemowo)
  3. ME 3 - ul. Odlewnicza 8 (Białołęka)

Koszt egzaminu państwowego wynosi:

  • egzamin teoretyczny - 30 zł
  • egzamin praktyczny - 140 zł

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 07821465  :) wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego  Warszawy :) . Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od  2009

Zapisy on-lineZaufane opinie