Jesteś tutaj: Cennik + Oferta + Regulamin

Cennik + Regulamin

UWAGA BARDZO WAŻNA INFORMACJA!

 

Nr konta  SMILE AUTO SZKOŁA Marianna Terech
Mbank: 66 1140 2004 0000 3302 8078 5995

Biuro Warszawa TYMCZASOWO NIECZYNNE :)

Zapisy przez superprawojazdy.pl  lub biuro w ŁOMIANKACH :)

Biuro ŁOMIANKI czynne:
WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK 15:00-18:30

KURSY E-LERNIG ROZPOCZYNAMY CODZIENNIE. 

W ramach szkolenia otrzymujesz:

 • Wykłady e-lerning na e-mail -TEORIA
 • Dostęp do bazy egzaminacyjnej testów na prawo jazdy
 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
 • Podręcznik
 • jazda w alkogoglach po placu
 • 1h gratis na placu egzaminacyjnym WORD WARSZAWA
 • Trasy egzaminacyjne w formie filmów WORD BEMOWO 
 • 30h + 1h Gratis jazd praktycznych =31h jazd
 • Egzaminy wewnętrzne Gratis

ZDAJESZ EGZAMIN PAŃSTWOWY pojazdem, którym się szkolisz GRATIS, nie płacisz za podstawienie  auta ( oszczędzasz 200zł jedno podejście ), podstawiamy tyle razy ile nie zdasz :)
Wystarczy, że prześlesz nam e-mailem  swój nr pesel, nr PKK,  nr Telefonu a My damy Ci dostęp do Platformy na której pracujesz, dostęp do testów identyczny z Egzaminem Państwowym w WORD WARSZAWA :)   Wykłady, testy i ćwieczenia w domu. Przerabiasz Materiał z Teorii w swoim tempie, kiedy chcesz, o której godzinie chcesz :)

CODZIENNIE KURSY E-Lerningowe -przez cały rok.

Zapraszamy na Pierwszą Pomoc 

 SOBOTA 13.04.2024 g 9:00

Nasz Plac składa się z 3 dostępnych pasów ruchu = łuki.

Wszystkie nasze pasy ruchu na Placu Manewrowym są identyczne jaki posiada WORD WRASZAWA BEMOWO, ODLEWNICZA, RADAROWA na Egzaminie Państwowym.

Zastanów się do jakiej szkoły chcesz się zapisać?!

CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ JEŻDZIĆ ?!

ZDAĆ A NIE ZDAWAĆ EGZAMINY  I NIE TRACIĆ CZASU I PIENIĘDZY ?!

ZAPISZ SIĘ DO SMILE :)

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE,  CZAS, KTÓREGO NIKT Z NAS NIE MA ZA WIELE :) 

Kurs rozkładamy na raty:

I rata 1000zł przy zapisaniu się na kurs.

II rata 1000zł po odbyciu teorii w ciagu 5 dni

III rata  do wyjeżdżenia 20h z praktyki.

Kurs Kategoria B
Kurs Ilośc godzin Cena
Kurs w języku angielskim 30 x 45 minut teorii E-learning 4000 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
Podstawowy 30 x 45 minut teorii  4500zł 3950 zł stacjonarnie
30 (+1 gratis) godzin praktyki
E-learning 4500zł  promocja 3600 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
Weekendowy 30 x 45 minut teorii 6000 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
sobota i niedziela 9-17
Przyśpieszony 30 x 45 minut teorii 4800 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
Rozszerzony 30 x 45 minut teorii 4900 zł
40 (+1 gratis) godzin praktyki
VIP 30 x 45 minut teorii 5100 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
dojazd pod wskazany adres
Automatyczna skrzynia Biegów
TOYOTA COROLLA
GR SPORT HYBRYDA 184KM
kurs e-lernig lub wykłady 4150 zł
30 (+1 gratis) godzin praktyki
przyśpieszony 5150 zł
Jazdy doszkalające 1 x 60 minut 150 zł
pakiet 10 godzin 1400 zł

Kursy Kategoria A, A1, A2, AM

Kursy Kategoria A, A1, A2, AM
Kurs Ilośc godzin Cena
30 godzin teorii online
Kurs kategorii A, A1, A2 4 godziny pierwszej pomocy 2600 zł
20 godzin praktyki
Kurs kategorii AM 5 godzin teorii 1600 zł*
5 godzin praktyki
kolejna godzina 120 zł**
 • Całkowita cena kursu kat AM zależy od indywidualnych predyspozycji kursanta. Podana cena obejmuje tylko i wyłącznie szkolenie w wymiarze minimum ustawowego i może ulec zwiększeniu jeśli kursant nie osiągnie poziomu umiejętności gwarantującego mu bezpieczne poruszanie się po ulicach. Decyzję każdorazowo podejmuje indywidualnie instruktor prowadzący szkolenie.
  ** Cena obejmuje godzinę praktycznej nauki jazdy bez względu czy będą realizowane w ruchu drogowym czy na placu manewrowym.

Teoria  1100zł

Podręcznik 100zł

Dostęp do bazy pytań 50zł

Pierwsza Pomoc 300zł

Podstawienie samochodu na egzamin Państwowy dla osób nie stosujących się do zaleceń Instruktora 300zł

 

Zapisy na kurs można dokonać online, przez superprawojazdy.pl , na e-mail  biuro@smile.szkola.pl przesyłając nr pesel, PKK, nr telefonu lub w dni otwarcia biura.

Jesli masz pytania?! ZADZWOŃ: 519 160 554,  797 798 061

UWAGA!

WSZYSTKIE EGZAMINY PRAKTYCZNE umawiane są w konsultacji z OSK SMILE w celu ustalenia dostępności pojazdu i ustaleniu daty i godziny egzaminu Państwowego. Osoby , które nie ustaliły terminu EGZAMINU PRAKTYCZNEGO z OSK SMILE , nie będą mogły skorzystać z pojazdu OSK.

Kursanci, którzy szkolą się pojazdem egzaminacyjnym Hyundai i20, takim jak w WORDzie nie mają podstawianego auta na egzamin Państwowy.

Czas trwania kursu uzależniony jest w 90% od dyspozycyjności KURSANTA.

Najlepszy okres na zrobienie prawo jazdy jest od stycznia do kwietnia każdego roku, kurs w tym okresie można zrobić w ciągu 20-45 dni.

 

1.Kurs E-lerning 3600zł

2.Kurs Stacjonarny 39500zł ( grupa minimum 3 osób )

3.Kurs AUTOMAT 4150zł

4.Kurs Przyśpieszony 4800zł

5.Kurs rozszerzony 4850zł

I rata 1000zł przy zapisaniu się na kurs.

II rata 1000zł po odbyciu teorii w ciagu 5 dni

III rata  do wyjeżdżenia 20h z praktyki.

UWAGA UWAGA - Jeśli przyprowadzisz na kurs swojego kolegę, koleżankę, mamę, tatę, babcię, dziadka, dziewczynę kolegi, chłopaka koleżanki, przyjaciela mamy, przyjaciółkę taty, otrzymasz od nas 1h jazd GRATIS! ....przyprowadzisz 10 osób otrzymasz 10h dodatkowo, jeśli nie będziesz chciał wykorzystać GRATISOWYCH GODZIN zwrócimy Ci Kasę ...Ile ? 150zł za każdą godzinę !

Pozostałą kwotę należy zapłacić do ukończenia 20 godziny zajęć praktycznych lub nie później niż 40 dni od zapisania się na kurs prawo jazdy, w zależności co pierwsze nastąpi.

UWAGA:
 Każdy kurs kończy się egzaminem wewnętrznym. Egzaminy wewnętrzne  teoretyczne i praktyczne są w cenie kursu.

UWAGA:
Tu można sprawdzić opinię naszych kursantów: JAK RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ PRZEZ TĄ STRONĘ :)
https://www.superprawojazdy.pl/auto-szkola-smile,8869.htm

 

Za jazdy uzupelniające przed egzaminem  Państwowym Kursant może wnieść oplatę bezpośrednio u INSTRUKTORA PROWADZĄCEGO bezpośrednio przed jazdami lub na konto :

Mbank 66 1140 2004 0000 3302 8078 5995

REGULAMIN

 1. Zarezerwowane jazdy doszkalające powinny być opłacone (gotówką w biurze, przelewem na nasze konto lub bezpośrednio u Instruktora Prowadzącego przed jazdami), do dnia poprzedzającego ustalony termin lub bezpośrednio przed jazdami (nie licząc sobót i niedziel).
 2. Zgodnie z regulaminem Smile Auto Szkoła, KURSANT może odwołać jazdy doszkalające jak również zajęcia praktyczne, najpóźniej 30 godzin przed zajęciami. Jeśli jazdy odbywają się w poniedziałek, jazdy takie powinny być odwołane do piatku do godziny 20:00. Zajęcia odwolywane w sobotę i Niedzielę przepadają.
 3. W przypadku zajęć praktycznych, zajęcia nieodwołane przepadają a kursant jest zobowiązany dokupić "straconą" ilość zajęć praktycznych. Kursant ma obowiązek wyjeżdzić minimalną ilość godzin  "30h" + 1h egzamin wewnętrzny z praktyki.
 4. Kursant po zakończeniu szkolenia podstawowego z teori i praktyki, wyjeżdzeniu 30h praktycznych, przystępuje do  obowiązkowego egzaminu wewnętrznego z teorii ( nie dotyczy kursów E-lerning ) w ciągu nie dłuższym jak 14 dni od zakończenia podstawowego szkolenia z praktyki.  Po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii, kursant w ciagąu 14 dni przystępuje do egzaminu obowiązkowego z praktyki.
 5. Kursant, który nie zastosuje się do  w/w terminów  powyżej 30 dni nieobecności :), będzie musiał odbyć szkolenie dodatkowe z praktyki = 2h, by przystąpić do egzaminu wewnętrznego z praktyki.
 6. Każdy następny tydzień powyżej 30 dni nieobecności  = dodatkowo 2h jazd z praktyki. Kursant, który zakończył szkolenie podstawowe z praktyki i nie zgłosi się na egzamin z teorii  (BRAK KONTAKTU ZE STRONY KURSANTA Z OSK przez okres 30 dni,  PKK JEST UWALNIANE, kursant może zapisać się w innym OSK na dalsze kształcenie odpłatne jak w każdym OSK ).
 7. Kursant, który będzie chciał z powrotem zapisać się na szkolenie w naszym OSK SMILE, zobowiązany jest do wykupienia 2h z praktyki w celu potwierdzenia swoich umiejętności by móc przystąpić do egzaminu z teorii.
 8. Szkolenie podstawowe kończy się egzaminem obowiąkowym wewnętrznym z teorii ( nie dotyczy kursów E-LERNING ) i praktyki.
 9. PKK -profil kandydata kierowcy aktualizowany jest w ciągu 7 dni roboczych od zdania egzaminu praktycznego. Po tym terminie kursant umawia się na egzamin Państwowy z Teorii i po zaliczeniu  egzaminu , umawia się na egzamin Praktyczny Państwowy w konsultacji z OSK SMILE  = PODSTAWIENIE POJAZDU NA EGZAMIN. Osoby, które nie konsultowały daty egzaminu PAŃSTWOWEGO Z PRAKTYKI , nie będą mogły skorzystać z podstawienia auta na egzamin przez OSK SMILE.
 10. Kursant, który nie przystapi do egzaminów wewnętrznych nie może przystąpić do egzaminów PAŃSTWOWYCH. Kursant  ma prawo zmienić Instruktora w trakcie szkolenia jak również ma prawo zmienić OSK w każdym momencie trwania kursu
 11. Profil Kandydata na Kierowcę należy dostarczyć minimum 2 dni przed PRZYSTĄPIENIEM DO WYKŁADÓW Z TEORII.
 12. Przy zapisaniu należy określić termin przystąpienia do wykładów z teorii ( jeśli będą się odbywać)
 13. Zapisując się w OSK SMILE, akceptujesz REGULAMIN OSK SMILE, do którego stosuje się kursant, OSK, INSTRUKTORZY.

Co to takiego jest Profil Kandydata na Kierowcę(tzw PKK)?

Od 19.01.2013 r. osoba ubiegająca się o prawo jazdy każdej kategorii, musi w wydziale komunikacji odpowiednim do miejsca stałego zameldowania wyrobić tzw. (PKK) Profil Kandydata na Kierowcę. W celu jego wyrobienie na miejscu składa badania lekarskie, wypełniony wniosek oraz zdjęcia(czas od ręki, lub oczekiwanie max 2 dni robocze).

Z tym dokumentem zgłasza się do ośrodka szkolenia kierowców, który za pomocą systemu teleinformatycznego połączonego z wydziałem komunikacji pobiera profil PKK kursanta co jest podstawa do rozpoczęcia szkolenia. Profil PKK ten jest niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu.

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest to elektroniczny dokument, generowany w systemie "Kierowca", zawierający dane i informacje identyfikujące i opisujące osobę ubiegającą się o wydanie dokumentu stwierdzającego uprawnienia do kierowania pojazdami.

E-Learning

Nauczanie z wykorzystaniem sieci komputerowych i Internetu, oznacza wspomaganie procesu dydaktyki za pomocą komputerów osobistych i Internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Doskonale uzupełnia również tradycyjny proces nauczania.

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 00291432 . Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od  2009

Zapisy on-lineZaufane opinie