Jesteś tutaj: Regulamin i Nowości

REGULAMIN I NOWOŚCI

Moi drodzy obecni , przyszli kursanci.

W naszym OSK wprowadziliśmy, możliwość opłaty za kurs na prawo jazdy lub jazdy dokształcające kartą płatniczą.

A wszystko to dla Was, by nie latać i tracić czasu po mieście za kasą :)

Pozdrawiamy Smile.

30.04.2017

Nasza szkoła oferuje kurs prawa jazdy, który nie jest tańszy niż w innych szkołach. Nie sprzedajemy kursu 30h. Kupujesz wiedzę, doświadczenie, kulturę, wychowanie wśród przyszłych kierowców, to czego 90% szkół nauki jazdy nie oferuje.

Co z tego, że zapłacisz na GRUPO-NIE za Kurs Prawo Jazdy 1500zł !!!.  Za podręczniki musisz zapłacić 50zł, za badania 200zł, za każdy egzamin nie zdany wewnętrzny 50zł.

W takim OSK kurs trwa minimum kilka miesięcy lub rok, większość kursantów rezygnuje z kursu już po 6 miesiącach, ponieważ jazdy odbywają się raz w miesiącu.

DLACZEGO tak jest?

Bo zapisuje się dużo osób, które myślą, że tylko one złapały okazje. Nie ma nic za darmo. W takich ofertach zawsze są ukryte koszty, za które zaplącisz Ty Drogi Kursancie. 

W naszym OSK SMILE nie stosujemy takich nieuczciwych praktyk !!!!

UCZYMY TAK JAK JEST W ŻYCIU CODZIENNYM NA DRODZE.

A jak jest na drodze ? Droga nie wybacza błędów !

PAMIĘTAJ, NA DRODZE NAJWAŻNIEJSZE JEST TWOJE ŻYCIE! ŻYCIE TWOJEJ RODZINY, PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH I INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU, KTÓRZY SĄ DLA CIEBIE BARDZO WAŻNI, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, za których bierzesz ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYJEŻDŻAJĄC NA DROGĘ.

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w Bawełnę, uczymy prawdziwego życia na drodze, bez żadnych oszczędności. Każdy kursant ma możliwość wyjeżdżenia większej liczby godzin niż w innych szkołach za te same pieniądze.

Nasze kursy nie maja żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. W cenie kursu zajęcia teoretyczne 30 h x 45 minut, 30 godzin zajęć praktycznych +2H GRATIS, materiały dydaktyczne (książka),dostęp do bazy portalu OSK -TESTY EGZAMINACYJNE IDENTYCZNE JAK NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM, pierwsza pomoc przed medyczna, egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny W CENIE KURSU GRATIS + EGZAMIN PAŃSTWOWY ZDAJESZ POJAZDEM, KTÓRYM SIĘ UCZYŁEŚ W TRAKCIE SZKOLENIA = PODSTAWIAMY AUTO GRATIS.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów a wszystko w cenie kursu.

Będąc naszym kursantem jazdy doszkalające otrzymasz w cenie 1000 zł za 10 h. JEŚLI ZAPŁACISZ JEDNORAZOWO PRZED ROZPOCZĘCIEM JAZD, kiedy już ustalisz wszystkie terminy z INSTRUKTOREM :)

Zapraszamy serdecznie!UWAGA!

Cena kursu 2600zł - rozkładamy na raty

I rata 700zł przy zapisaniu się na kurs
II rata 700zł do wyjeżdżenia 10h z praktyki
III rata 1200zł do wyjeżdżenia 20h z praktyki lun rozkladasz dodatkow na 2 raty np po 600zł.

Cena kursu 2500zł - PRZY WPŁACIE CAŁEJ KWOTY ZA KURS.

UWAGA : TEORIA ODBYWA SIE W CIĄGU TYGODNIA! OD 17:00h DO 20:45h

01.01.2021


Chciałbyś zdawać egzamin państwowy na aucie, na którym uczyłeś się w szkole jazdy?

W Smile Auto Szkoła masz taka możliwość.

Obecnie można zdawać egzamin na samochodzie, na którym uczyliśmy się jeździć. My do tego przygotowaliśmy Hyunday i20. Tym samochodem, którym uczysz się jeździć, tym samochodem zdajesz egzamin państwowy.


Od 1 stycznia zajęcia teoretyczne w OSK przestały być obowiązkowe- DOTYCZY KURSU E-LEARNING, Nie dotyczy to zajęć z zakresu pierwszej pomocy, w których muszą uczestniczyć wszyscy kursanci - nawet ci samodzielnie przygotowujący się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.
Serdecznie zapraszamy do biura na ul. Podczaszyńskiego 4.
Podczas zajęć można wykonać badania lekarskie.

30.01.2021
Przypominamy w OSK Smile oferujemy możliwość samodzielnej nauki części teoretycznej kursu na prawo jazdy – w dowolnie wybranym czasie i miejscu, w swoim tempie, przez internet.

Jest to opcja dla osób preferujących samodzielną naukę, którym trudno wygospodarować czas na wykłady prowadzone w naszym ośrodku. Kursy e-learningowe to kursy indywidualne – rozpoczynamy je codziennie! To najszybsza wersja kursu na prawo jazdy. Od Ciebie zależy jak szybko „zrobisz teorię”. Polecamy i zapraszamy!

Zapraszamy na jazdy doszkalajace  i z eco drivingu! Zapisy pod numerem tel. 797 798 061

23.01.2020
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wprowadził możliwość jazd próbnych na placu manewrowym na którym zdaje się egzamin państwowy na prawo jazdy. Istnieje możliwość wykupienia 30 minut jazd. Więcej informacji na stronie WORD lub w szkole pod numerem 797 798 061

Zapisując się na kurs prawo jazdy lub jazdy doszkalające akceptujesz Regulamin OSK Smile.
Ogólny Regulamin OSK Smile


1. Podstawowa cena kursu obejmuje 30 h zajęć teoretycznych i 30 h zajęć praktycznych+ 2h gratis.


2. EGZAMIN WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY JEST BEZPŁATNY


3. Każdy Kursant ma prawo do zmiany instruktora w trakcie szkolenia bez żadnych konsekwencji. KURSANT ma prawo zrezygnować ze szkolenia w każdym OSK w każdym momencie  trwania kursu.


4. Kursant jest zobowiązany przepisami do uczestniczenia w 30 h zajęć teoretycznych z czego 4h to zajęcia z pierwszej POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ, do wyjeżedżenia minimum 30 h zajęć praktycznych, oraz zaliczenia egzaminu wewnętrznego z teorii i praktyki po zakończonym szkoleniu podstawowym ( przy kursie E-LERNING , kursant jest zwolniony z egzaminu wewnętrznego z teorii, zdaje tylko egzamin wewnętrzny z praktyki ), Szkolenie podstawowe kończy się zaliczeniem egzaminu z teorii i praktyki.

 :)


5. Instruktor prowadzący ma prawo w trakcie szkolenia praktycznego zobowiązać Kursanta, który wykazuje ogromne braki w wiedzy teoretycznej, do jej uzupełnienia.

Instruktor ma prawo zrezygnować ze szkolenia KURSANTA, KTÓRY NIE WYKAZUJE MINIMUM WIEDZY ZE ZNAJOMOŚĆI ZNAKÓW DROGOWYCH  I PODSTAWOWYCH ZNAJOMOŚCI ZASAD RUCHU DROGOWEGO.


6. Kursant ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach w stanie trzeźwym. W razie wyraźnych podejrzeń, co do bycia w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu przez Kursanta, instruktor ma obowiązek sprawdzenia tego faktu na najbliższym komisariacie Policji.


7. Odwołać zajęcia praktyczne można najpóźniej 30 godzin przed umówionym spotkaniem, wliczając w ten okres tylko dni robocze. Zajęcia praktyczne należy odwołać u swojego instruktora prowadzącego. Zajęcia praktyczne odwołane nieregulaminowo lub nie odwołane i nieodbyte, traktowane będą jako przepadające i w takiej sytuacji Kursant jest zobowiązany do wykupienia tej samej ilości godzin w OSK Smile- koszt 100zł = 1h.


8. W przypadku rezygnacji z kursu już po jego rozpoczęciu, kwota wpłaconej kwoty nie jest zwracana. W przypadku rezygnacji z kursu przed rozpoczęciem szkolenia, wpłacone kwoty mogą zostać zwrócone w całości z potraceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 500 zł, które stanowią koszty manipulacyjne OSK.


Pełny Regulamin dostępny jest w biurze OSK Smile.

9. Kursant ma obowiązek przystąpić do egzaminu wewnętrznego z teori maksymalnie 2 tygodnie od zakończenia szkolenia podstawowgo (minimum 30h , które dopuszczają kursanta do egzaminu wewnętrznego), jak również zobowiązuje się przystąpić do egzaminu wewnetrznego z praktyki nie pozniej jak 14 dni po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii.Po upływie tego terminu kursant,zobowiązuje się do wykupienia minimum 2h uzupełniających w celu sprawdzenia wiedzy jaką posiadł na szkoleniu podstawowym.

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 07821465  :) wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego  Warszawy :) . Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od  2009

Zapisy on-lineZaufane opinie