Jesteś tutaj: Nowości

Nowości

Moi drodzy obecni , przyszli kursanci. Od dziś wprowadziliśmy w naszej szkole możliwość opłaty za kurs na prawo jazdy lub jazdy dokształcające kartą płatniczą.A wszystko to dla Was, by nie latać i tracić czasu po mieście za kasą. Pozdrawiamy Smile.

30.04.2017

Nasza szkoła oferuje kurs prawa jazdy, który nie jest tańszy niż w innych szkołach. Nie sprzedajemy kursu 30h. Kupujesz wiedzę ,doświadczenie,kulturę, wychowanie wśród przyszłych kierowców, to czego 90% szkół nauki jazdy nie oferuje. Co z tego,że zapłacisz na GRUPO-NIE za Kurs Prawo Jazdy 1100zł !!!. W takim OSK kurs trwa 1 rok i siedzisz na placu MANEWROWYM!! DLACZEGO ?! Ponieważ INSTRUKTOR ma PRZYDZIELONE 15km/2h PRAKTYKI. DLACZEGO?! BO NA CZYMŚ TRZEBA ZAOSZCZĘDZIĆ !!!!!. W naszym OSK SMILE nie stosujemy takich nieuczciwych praktyk !!!! UCZYMY TAK JAK JEST W ŻYCIU CODZIENNYM NA DRODZE. A jak jest na drodze ? Droga nie wybacza błędów ! PAMIĘTAJ, NA DRODZE NAJWAŻNIEJSZE JEST TWOJE ŻYCIE! ŻYCIE TWOJEJ RODZINY, PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH I INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU, KTÓRZY SĄ DLA CIEBIE BARDZO WAŻNI, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, za których bierzesz ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYJEŻDŻAJĄC NA DROGĘ. Co nas wyróżnia? Nie owijamy w Bawełnę, uczymy prawdziwego życia na drodze, bez żadnych oszczędności. Każdy kursant ma możliwość wyjeżdżenia większej liczby godzin niż w innych szkołach za te same pieniądze. Nasze kursy nie maja żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. W cenie kursu zajęcia teoretyczne 30 h x 45 minut, 30 godzin zajęć praktycznych, materiały dydaktyczne (książka),dostęp do bazy portalu OSK, pierwsza pomoc przed medyczna, egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny. Brak ukrytych dodatkowych kosztów a wszystko w cenie kursu. Będąc naszym kursantem jazdy doszkalające otrzymasz w cenie 600 zł za 10 h. Zapraszamy serdecznie!
Uwaga! 25-02-2019r o godzinie 17:00 odbędą się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Serdecznie zapraszamy do biura na ul. Podczaszyńskiego 4. Podczas zajęć można zrobić badania lekarskie.

UWAGA!

Cena kursu 1700zł - rozkładamy na raty

I rata 500zł przy zapisaniu się na kurs
II rata 500zł do wyjeżdżenia 10h z praktyki
III rata 700zł do wyjeżdżenia 20h z praktyki

Cena kursu 1600zł - PRZY WPŁACIE CAŁEJ KWOTY ZA KURS.

UWAGA : TEORIA ODBYWA SIE W CIĄGU TYGODNIA! OD 17:30h DO 21:00h

30.04.2017
Chciałbyś zdawać egzamin państwowy na aucie, na którym uczyłeś się w szkole jazdy? W Smile Auto Szkoła masz taka możliwość. Obecnie można zdawać egzamin na samochodzie na którym uczyliśmy się jeździć. My do tego przygotowaliśmy Hyunday i20. Tym samochodem, którym uczysz się jeździć, tym samochodem zdajesz egzamin państwowy.
Od 1 stycznia zajęcia teoretyczne w OSK przestały być obowiązkowe. Nie dotyczy to zajęć z zakresu pierwszej pomocy, w których muszą uczestniczyć wszyscy kursanci - nawet ci samodzielnie przygotowujący się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.
Serdecznie zapraszamy do biura na ul. Podczaszyńskiego 4.
Podczas zajęć można wykonać badania lekarskie.

30.04.2017
Przypominamy w OSK Smile oferujemy możliwość samodzielnej nauki części teoretycznej kursu na prawo jazdy – w dowolnie wybranym czasie i miejscu, w swoim tempie, przez internet. Jest to opcja dla osób preferujących samodzielną naukę, którym trudno wygospodarować czas na wykłady prowadzone w naszym ośrodku. Kursy e-learningowe to kursy indywidualne – rozpoczynamy je codziennie! To najszybsza wersja kursu na prawo jazdy. Od Ciebie zależy jak szybko „zrobisz teorię”. Polecamy i zapraszamy!

Zapraszamy na jazdy doszkalajace z eco drivingu! Zapisy pod numerem tel. 519 160 554

23.10.2014
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wprowadził możliwość jazd próbnych na placu manewrowym na którym zdaje się egzamin państwowy na prawo jazdy. Istnieje możliwość wykupienia 30 minut jazd. Więcej informacji na stronie WORD lub w szkole pod numerem 519 160 554.

Zapisując się na kurs prawo jazdy lub jazdy doszkalające akceptujesz Regulamin OSK Smile.
Ogólny Regulamin OSK Smile
1. Podstawowa cena kursu obejmuje 30 h zajęć teoretycznych i 30 h zajęć praktycznych.
2. EGZAMIN WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY JEST BEZPŁATNY
3. Każdy Kursant ma prawo do zmiany instruktora bez żadnych konsekwencji.
4. Kursant jest zobowiązany przepisami do uczestniczenia w 30 h zajęć teoretycznych i minimum 30 h zajęć praktycznych, oraz zaliczenia egzaminu wewnętrznego z teorii i praktyki.
5. Instruktor prowadzący ma prawo w trakcie szkolenia praktycznego zobowiązać Kursanta, który wykazuje ogromne braki w wiedzy teoretycznej, do jej uzupełnienia.
6. Kursant ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach w stanie trzeźwym. W razie wyraźnych podejrzeń, co do bycia w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu przez Kursanta, instruktor ma obowiązek sprawdzenia tego faktu na najbliższym komisariacie Policji.
7. Odwołać zajęcia praktyczne można najpóźniej 24 godziny przed umówionym spotkaniem, wliczając w ten okres tylko dni robocze. Zajęcia praktyczne należy odwołać u swojego instruktora. Zajęcia praktyczne odwołane nieregulaminowo lub nieodwołane i nieodbyte, traktowane będą jako przepadające i w takiej sytuacji Kursant jest zobowiązany do wykupienia tej samej ilości godzin w OSK Smile.
8. W przypadku rezygnacji z kursu już po jego rozpoczęciu, kwota wpłaconej kwoty nie jest zwracana. W przypadku rezygnacji z kursu przed rozpoczęciem szkolenia wpłacone kwoty mogą zostać zwrócone w całości z potraceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 300 zł, które stanowią koszty manipulacyjne OSK.
Pełny Regulamin dostępny jest w biurze OSK Smile.

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 05831465 wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od 2009 r.

Zapisy on-lineZaufane opinie