Jesteś tutaj: Regulamin i Nowości

REGULAMIN I NOWOŚCI

Moi drodzy obecni, przyszli kursanci.

W OSK SMILE WSZYSTKIE KURSY ROZKŁADAMY NA RATY :)

W naszym OSK wprowadziliśmy, możliwość opłaty za kurs na prawo jazdy lub jazdy dokształcające kartą płatniczą. A wszystko to dla Was, by nie latać i tracić czasu po mieście za kasą :)

Nasza szkoła oferuje kurs prawa jazdy, który nie jest tańszy niż w innych szkołach. Nie sprzedajemy kursu 30h. Kupujesz wiedzę, doświadczenie, kulturę, wychowanie wśród przyszłych kierowców, to czego 90% szkół nauki jazdy nie oferuje.

UCZYMY TAK JAK JEST W ŻYCIU CODZIENNYM NA DRODZE.

A jak jest na drodze? Droga nie wybacza błędów!

PAMIĘTAJ, NA DRODZE NAJWAŻNIEJSZE JEST TWOJE ŻYCIE! ŻYCIE TWOJEJ RODZINY, PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH I INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU, KTÓRZY SĄ DLA CIEBIE BARDZO WAŻNI, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, za których bierzesz ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYJEŻDŻAJĄC NA DROGĘ.

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w Bawełnę, uczymy prawdziwego życia na drodze, bez żadnych oszczędności.

Nasze kursy nie maja żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. W cenie kursu zajęcia teoretyczne 30 h x 45 minut, 30 godzin zajęć praktycznych +1h GRATIS, materiały dydaktyczne (książka),dostęp do bazy portalu OSK -TESTY EGZAMINACYJNE IDENTYCZNE JAK NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM, pierwsza pomoc przed medyczna, egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny W CENIE KURSU GRATIS + EGZAMIN PAŃSTWOWY ZDAJESZ POJAZDEM, KTÓRYM SIĘ UCZYŁEŚ W TRAKCIE SZKOLENIA = PODSTAWIAMY AUTO GRATIS.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów a wszystko w cenie kursu.

Będąc naszym kursantem, jazdy doszkalające otrzymasz w cenie 1000 zł za 10 h. JEŚLI ZAPŁACISZ JEDNORAZOWO PRZED ROZPOCZĘCIEM JAZD, kiedy już ustalisz wszystkie terminy z INSTRUKTOREM :)

Zapraszamy serdecznie!

UWAGA!

Każdy kurs można rozłożyć na raty

I rata 1000zł przy zapisaniu się na kurs
II rata 1000zł do wyjeżdżenia 10h z praktyki
III rata 1000zł do wyjeżdżenia 20h z praktyki - ostatnia rata uzależniona od ceny kursu.

Chciałbyś zdawać egzamin państwowy na aucie, na którym uczyłeś się w szkole jazdy? W Smile Auto Szkoła masz taką możliwość.

Obecnie można zdawać egzamin,pojazdem, którym uczyliśmy się jeździć.

My do Egzaminów państwowych przygotowaliśmy:

 • Hyundai i20,
 • Audi a1 Sline,
 • Toyota Corolla GR SPORT HYBRYDA 184KM

Tym samochodem, którym uczysz się jeździć, tym samochodem zdajesz egzamin państwowy.

Zajęcia teoretyczne w OSK przestały być obowiązkowe - DOTYCZY KURSU E-LEARNING, Nie dotyczy to zajęć z zakresu pierwszej pomocy, w których muszą uczestniczyć wszyscy kursanci - nawet ci samodzielnie przygotowujący się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Przypominamy w OSK Smile oferujemy możliwość samodzielnej nauki części teoretycznej kursu na prawo jazdy – w dowolnie wybranym czasie i miejscu, w swoim tempie, przez internet.

Jest to opcja dla osób preferujących samodzielną naukę, którym trudno wygospodarować czas na wykłady prowadzone w naszym ośrodku. Kursy e-learningowe to kursy indywidualne – rozpoczynamy je codziennie! To najszybsza wersja kursu na prawo jazdy. Od Ciebie zależy jak szybko „zrobisz teorię”.

Polecamy i zapraszamy!

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wprowadził możliwość jazd próbnych na placu manewrowym na którym zdaje się egzamin państwowy na prawo jazdy. Istnieje możliwość wykupienia 30 minut jazd.

Więcej informacji na stronie WORD lub w szkole pod numerem 797 798 061

Zapisując się na kurs prawo jazdy lub jazdy doszkalające akceptujesz Regulamin OSK Smile.

Ogólny Regulamin OSK Smile

 1. Podstawowa cena kursu obejmuje 30 h zajęć teoretycznych i 30 h zajęć praktycznych+ 2h gratis.
 2. EGZAMIN WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY JEST BEZPŁATNY
 3. Każdy Kursant ma prawo do zmiany instruktora w trakcie szkolenia bez żadnych konsekwencji. KURSANT ma prawo zrezygnować ze szkolenia w każdym OSK w każdym momencie  trwania kursu.
 4. Kursant jest zobowiązany przepisami do uczestniczenia w 30 h zajęć teoretycznych z czego 4h to zajęcia z pierwszej POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ, do wyjeżedżenia minimum 30 h zajęć praktycznych, oraz zaliczenia egzaminu wewnętrznego z teorii i praktyki po zakończonym szkoleniu podstawowym ( przy kursie E-LERNING , kursant jest zwolniony z egzaminu wewnętrznego z teorii, zdaje tylko egzamin wewnętrzny z praktyki ), Szkolenie podstawowe kończy się zaliczeniem egzaminu z teorii i praktyki. :)
 5. Instruktor prowadzący ma prawo w trakcie szkolenia praktycznego zobowiązać Kursanta, który wykazuje ogromne braki w wiedzy teoretycznej, do jej uzupełnienia.
  Instruktor ma prawo zrezygnować ze szkolenia KURSANTA, KTÓRY NIE WYKAZUJE MINIMUM WIEDZY ZE ZNAJOMOŚĆI ZNAKÓW DROGOWYCH  I PODSTAWOWYCH ZNAJOMOŚCI ZASAD RUCHU DROGOWEGO.
 6. Kursant ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach w stanie trzeźwym. W razie wyraźnych podejrzeń, co do bycia w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu przez Kursanta, instruktor ma obowiązek sprawdzenia tego faktu na najbliższym komisariacie Policji.
 7. Odwołać zajęcia praktyczne można najpóźniej 30 godzin przed umówionym spotkaniem, wliczając w ten okres tylko dni robocze. Zajęcia praktyczne należy odwołać u swojego instruktora prowadzącego. Zajęcia praktyczne odwołane nieregulaminowo lub nie odwołane i nieodbyte, traktowane będą jako przepadające i w takiej sytuacji Kursant jest zobowiązany do wykupienia tej samej ilości godzin w OSK Smile- koszt 100zł = 1h.
 8. W przypadku rezygnacji z kursu po zapisaniu się w OSK SMILE lub po jego rozpoczęciu, kwota wpłaconej kwoty jest zwracana po pomniejszeniu kosztów manipulacyjnych.
 9. W przypadku rezygnacji z kursu przed rozpoczęciem szkolenia, wpłacone kwoty mogą zostać zwrócone w całości z potraceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 500 zł, które stanowią koszty manipulacyjne OSK.
 10. Kursant ma obowiązek przystąpić do egzaminu wewnętrznego z teori maksymalnie 2 tygodnie od zakończenia szkolenia podstawowgo (minimum 30h , które dopuszczają kursanta do egzaminu wewnętrznego), jak również zobowiązuje się przystąpić do egzaminu wewnętrznego z praktyki nie pozniej jak 14 dni po zdaniu egzaminu wewnętrznego z teorii.

 

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 00291432 . Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od  2009

Zapisy on-lineZaufane opinie