Moi drodzy obecni , przyszli kursanci. Od dziś wprowadziliśmy w naszej szkole możliwość opłaty za kurs na prawo jazdy lub jazdy dokształcające kartą płatniczą.A wszystko to dla Was, by nie latać i tracić czasu po mieście za kasą. Pozdrawiamy Smile.

30.04.2017

  Nasza szkoła oferuje kurs prawa jazdy, który nie jest tańszy niż w innych szkołach. Nie sprzedajemy kursu 30h. Kupujesz wiedzę ,doświadczenie,kulturę, wychowanie wśród przyszłych kierowców, to czego 90% szkół nauki jazdy nie oferuje. Co z tego,że zapłacisz na GRUPO-NIE za Kurs Prawo Jazdy 900zł !!!. W takim OSK kurs trwa 1 rok i siedzisz na placu MANEWROWYM!! DLACZEGO ?! Ponieważ INSTRUKTOR ma PRZYDZIELONE 15km/2h PRAKTYKI. DLACZEGO?! BO NA CZYMŚ TRZEBA ZAOSZCZĘDZIĆ !!!!!. W naszym OSK SMILE nie stosujemy takich nieuczciwych praktyk !!!! UCZYMY TAK JAK JEST W ŻYCIU CODZIENNYM NA DRODZE. A jak jest na drodze? Droga nie wybacza błędów! PAMIĘTAJ, NA DRODZE NAJWAŻNIEJSZE JEST TWOJE ŻYCIE! ŻYCIE TWOJEJ RODZINY , PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH I INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU, KTÓRZY SĄ DLA CIEBIE BARDZO WAŻNI, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, za których bierzesz ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYJEŻDŻAJĄC NA DROGĘ. Co nas wyróżnia? Nie owijamy w Bawełnę, uczymy prawdziwego życia na drodze, bez żadnych oszczędności. Każdy kursant ma możliwość wyjeżdżenia większej liczby godzin niż w innych szkołach za te same pieniądze. Nasze kursy nie maja żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. W cenie kursu zajęcia teoretyczne 30 h x 45 minut, 30 + 2 gratis godziny zajęć praktycznych, materiały dydaktyczne (książka), pierwsza pomoc przed medyczna, egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny. Brak ukrytych dodatkowych kosztów a wszystko w cenie kursu. Będąc naszym kursantem jazdy doszkalające otrzymasz w cenie 450 zł za 10 h. Zapraszamy serdecznie!

  12.09.2017

  Uwaga! 26-02-2018r o godzinie 17:00 odbędą się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Serdecznie zapraszamy do biura na ul. Podczaszyńskiego 4. Podczas zajęć można zrobić badania lekarskie.

  teoria Marzec 2018

  Zajęcia teoretyczne Marzec 2018 odbędą się:
  I termin: 03-04 Marzec 2018 r,
  II termin: 17-18 Marzec 2018 r,
  III termin: 24-25 Marzec 2018 r,


teoria Kwiecień 2018

Zajęcia teoretyczne Kwiecień 2018r odbędą się:
I termin: 07-08 Kwiecie 2018 r,
II termin: 14-15 Kwiecień2018 r,
III termin: 21-22 Kwiecień 2018 r,


teoria Maj 2018

Zajęcia teoretyczne Maj 2018r odbędą się:
I termin: 12-13 Maj 2018 r,
II termin: 19-20 Maj 2018 r,


W naszej ofercie oferujemy teraz jazdy doszkalające na automacie. Koszt zakupu jednej godziny wynosi 60 zł. Więcej informacji pod numerem 22 226 73 43.

30.04.2017

Chciałbyś zdawać egzamin państwowy na aucie, na którym uczyłeś się w szkole jazdy? W Smile Auto Szkoła masz taka możliwość. Obecnie można zdawać egzamin na samochodzie na którym uczyliśmy się jeździć. My do tego przygotowaliśmy Hyunday i20 oraz Mini Moris Clubman z automatyczną skrzynią biegów. Tym samochodem, którym uczysz się jeździć, tym samochodem zdajesz egzamin państwowy.
  Od 1 stycznia zajęcia teoretyczne w OSK przestały być obowiązkowe. Nie dotyczy to zajęć z zakresu pierwszej pomocy, w których muszą uczestniczyć wszyscy kursanci - nawet ci samodzielnie przygotowujący się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.
   Serdecznie zapraszamy do biura na ul. Podczaszyńskiego 4.
    Podczas zajęć można wykonać badania lekarskie.

   30.04.2017

   Przypominamy w OSK Smile oferujemy możliwość samodzielnej nauki części teoretycznej kursu na prawo jazdy – w dowolnie wybranym czasie i miejscu, w swoim tempie, przez internet. Jest to opcja dla osób preferujących samodzielną naukę, którym trudno wygospodarować czas na wykłady prowadzone w naszym ośrodku. Kursy e-learningowe to kursy indywidualne – rozpoczynamy je codziennie! To najszybsza wersja kursu na prawo jazdy. Od Ciebie zależy jak szybko „zrobisz teorię”. Polecamy i zapraszamy!

   Zapraszamy na jazdy doszkalajace z eco drivingu! Zapisy pod numerem tel. 720 915 343


  23.10.2014

  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wprowadził możliwość jazd próbnych na placu manewrowym na którym zdaje się egzamin państwowy na prawo jazdy. Istnieje możliwość wykupienia 30 minut jazd. Więcej informacji na stronie WORD lub w szkole pod numerem 22 2267343.

   Zapisując się na kurs prawo jazdy lub jazdy doszkalające akceptujesz Regulamin OSK Smile.
   Ogólny Regulamin OSK Smile
   1. Podstawowa cena kursu obejmuje 30 h zajęć teoretycznych i 30 h zajęć praktycznych.
    2. EGZAMIN WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY JEST BEZPŁATNY
     3. Każdy Kursant ma prawo do zmiany instruktora bez żadnych konsekwencji.
      4. Kursant jest zobowiązany przepisami do uczestniczenia w 30 h zajęć teoretycznych i minimum 30 h zajęć praktycznych, oraz zaliczenia egzaminu wewnętrznego z teorii i praktyki.
       5. Instruktor prowadzący ma prawo w trakcie szkolenia praktycznego zobowiązać Kursanta, który wykazuje ogromne braki w wiedzy teoretycznej, do jej uzupełnienia.
        6. Kursant ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach w stanie trzeźwym. W razie wyraźnych podejrzeń, co do bycia w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu przez Kursanta, instruktor ma obowiązek sprawdzenia tego faktu na najbliższym komisariacie Policji.
         7. Odwołać zajęcia praktyczne można najpóźniej 24 godziny przed umówionym spotkaniem, wliczając w ten okres tylko dni robocze. Zajęcia praktyczne należy odwołać u swojego instruktora. Zajęcia praktyczne odwołane nieregulaminowo lub nieodwołane i nieodbyte, traktowane będą jako przepadające i w takiej sytuacji Kursant jest zobowiązany do wykupienia tej samej ilości godzin w OSK Smile.
          8. W przypadku rezygnacji z kursu już po jego rozpoczęciu, kwota wpłaconej kwoty nie jest zwracana. W przypadku rezygnacji z kursu przed rozpoczęciem szkolenia wpłacone kwoty mogą zostać zwrócone w całości z potraceniem opłaty manipulacyjnej w wysokości 300 zł, które stanowią koszty manipulacyjne OSK.
          Pełny Regulamin dostępny jest w biurze OSK Smile.

Dziękujemy za zapisanie się na kurs.
W przeciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.