Witamy na stronie Auto Szkoły "Smile" - doświadczeni instruktorzy, którzy wykonują swoją pracę z pasją!


Na kursach organizowanych w naszym ośrodku zdobędziesz: solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, z zakresu obsługi pojazdu oraz umiejętności:

  • prawidłowe wykonywanie manewrów na placu manewrowym i w ruchu ulicznym,
  • ekonomiczna i bezpieczna jazda(eco driving),
  • udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych,
  • przekazujemy zadania i kryteria oceny obowiązujące na egzaminie państwowym,
  • bezpieczne prowadzenie pojazdu.

Zapewniamy swoim kursantom możliwość zdobycia prawa jazdy poprzez profesjonalne szkolenie teoretyczne na różnych kursach w dobrze wyposażonej sali wykładowej oraz bezstresowe i skuteczne szkolenie praktyczne z doświadczoną kadrą instruktorów nauki jazdy.


Firma nasza zatrudnia wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i dużą wiedzą psychologiczną, co zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze.


"Super profesjonalna szkoła, jak chcecie się nauczyć jeździć a nie być kolejnym kamikadze na polskich drogach to tylko tutaj, poza tym to nie korporacja która traktuje Cię jako kolejnego klienta tylko ludzie którzy traktują Cię jak człowieka."

Rafał - były kursant


Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 05831465 wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od 2009 r.


Dziękujemy za zapisanie się na kurs.
W przeciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.