Zajęcia teoretyczne:

Zajęcia teoretyczne to 30 godzin wykładów (1 h - 45 minut - razem 22, 5 h).
kurs podstawowy, rozszerzony i przyśpieszony - Zajęcia trwają 3 dni. Teoria odbywa się w jeden weekend (sobota i niedziela w godzinach 10.00-17.00 oraz w jeden poniedziałek w miesiącu - zajęcia z pierwszej pomocy przed medycznej). Terminy zajęć pomocy przed medycznej zamieszczane są w zakładce Nowości. kurs e-learning - Zajęcia odbywają się w dowolnym terminie w formie zajęć online. W przypadku kursu e-learning obowiązkowe jest odbycie zajęć z pomocy przed medycznej, których terminy zamieszczane są w zakładce Nowości.


Zajęcia praktyczne:

kurs podstawowy i e-learning - 30 godzin praktyki. Uczymy na samochodach marki Hyundai i20 i Mini moris z automatyczną skrzynią biegów, które są identyczne jak na egzaminie państwowym. Samochody zgodne z samochodem egzaminacyjnym we wszystkich warszawskich WORD-ach od dnia 01.05.2015 r. Kurs trwa od 5 tygodni do 3 miesięcy.
kurs przyśpieszony - 30 godzin praktyki. Kurs trwa od 3 do 6 tygodni. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.
kurs z automatyczną skrzynią biegów - 30 godzin praktyki. Kurs trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.

kurs rozszerzony - do kursu podstawowego 30h +10h godzin z praktyki. Kurs trwa od 5 tygodni do 3 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.


Jazdy odbywają się codziennie, przez 6 dni w tygodniu. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Warszawy oraz w rejonach tras egzaminacyjnych:

  • Bemowo: ul. Powstańców Śląskich
  • Bródno: ul. Odlewnicza
  • Okęcie: ul. Radarowa

Ukończony kurs na prawo jazdy i co dalej?

Kurs na prawo jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym ( teoretycznym oraz praktycznym ) EGZAMINY WEWNĘTRZNE GRATIS W CENIE KURSU. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wewnętrznego mamy 7 dni aby przekazać wynik egzaminu.

Po 7 dniach należy udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w celu zapisania się na egzamin państwowy.

Egzaminy odbywają się w trzech miejscach egzaminowania:

ME 1 - ul. Radarowa 1 (Okęcie)

ME 2 - ul. Powstańców Śląskich 127 (Bemowo)

ME 3 - ul. Odlewnicza 8 (Białołęka)

Koszt egzaminu państwowego wynosi:

egzamin teoretyczny - 30 zł

egzamin praktyczny - 140 zł


Dziękujemy za zapisanie się na kurs.
W przeciągu 48h skontaktujemy się z Tobą.