Jesteś tutaj: Terminy Kursów

Kursy

Na kursie otrzymujesz

Wszytkie kursy rozkładamy na raty :)

1. Wyklady e-lerning na e-mail/podręcznik lub wykłady stacjonarne.
  2. Dostęp do bazy egzaminacyjnej testów na prawo jazdy
  3. Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
  4. Podręcznik
  5. Trasy egzaminacyjne w formie filmów  WORD BEMOWO
  6. 30h+1h Gratis jazd praktycznych
  7. Egzaminy wewnętrzne Gratis
  8. ZDAJESZ EGZAMIN PAŃSTWOWY pojazdem, którym się szkolisz, nie płacisz za podstawienie auta( oszczędzasz 250zł = 1 podejście ), podstawiamy tyle razy ile nie zdasz w cenie szkolenia

Zapraszamy na PIERWSZĄ POMOC

16-03-2024 godz: 9:00

13.04-2024 godz: 9:00

25.05.2024 godz: 9:00

15.06.2024 godz: 9:00

W TYM DNIU ROZPOCZYNAMY WYKŁADY STACJONARNE

Nadchodzące kursy

TEORIA MARZEC - KURS STACJONARNY

WYKŁADY ŁOMIANKI ul. Warszawska 164 lok

16.03 9:00

Pierwsza pomoc 16.03 god. 9:00

Piątek
Sobota Pierwsza Pomoc  odbywa się w sobotę  od godziny 9:00 w dniu wykładów stacjonarnych

KURSY E-LERNING  ROZPOCZYNAJĄ SIĘ CODZIENNIE

Zajęcia E-lerning odbywają się codziennie

W przypadku  każdego  kursu jak i kursu e-learning obowiązkowe jest odbycie zajęć z  pierwszej pomocy przedmedycznej w trakcie kursu.

Zajęcia praktyczne
Czas trwania kursu w 90% uzależniony jest od dyspozycyjności KURSANTA.

Najlepszy okres na zrobienie prawo jazdy jest od Listopada do kwietnia każdego roku, kurs w tym okresie można zrobić wciągu 20-50 dni.

Kurs podstawowy i e-learning - 30 godzin praktyki +1h gratis. Uczymy na samochodach marki Hyundai i20, AUDI A1, TOYOTA COROLLA GR SPORT HYBRYDA- z automatyczną skrzynią biegów. Samochody zgodne z samochodem egzaminacyjnym we wszystkich warszawskich WORD-ach od dnia 01.05.2015 r. Kurs trwa od 3 tygodni do 4 miesięcy w zależnośi oid dyspozycyjności kursanta.

Wszystkie kursy rozkładamy na raty.

1. Kurs E-lerning 3450zł , 30h praktyki +1h gratis.

2. Kurs Stacjonarny 3700zł, 30h praktyki +1h gratis

3. Kurs z Automatyczną skrzynią Biegów 3890zł  30h praktyki +1h gratis. Kurs Przyspieszony +600zł.

4. Kurs przyśpieszony Maualna Skrzynia biegów 4250zł - 30h praktyki +1h gratis. Kurs trwa od 3 do 6 tygodni. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.

5. Kurs rozszerzony 4650zł - do kursu podstawowego 30h + 10h godzin z praktyk + 1h gratis. Kurs trwa od 6 tygodni do 5 miesięcy. Czas szkolenia uzależniony jest od dyspozycyjności kursanta.

Jazdy rozpoczynamy w dogodnych miejscach dla kursanta ( po wcześniejszym ustaleniu z INSTRUKTOREM PROWADZĄCYM zajęcia praktyczne ).

Jazdy odbywają się codziennie, przez 6 dni w tygodniu. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Warszawy oraz w rejonach tras egzaminacyjnych:
Bemowo: ul. Powstańców Śląskich
Bródno: ul. Odlewnicza

Ukończony kurs na prawo jazdy i co dalej?

Kurs na prawo jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym (teoretycznym oraz praktycznym) EGZAMINY WEWNĘTRZNE GRATIS, W CENIE KURSU. Dotyczy Kursów z wykładami STACJONARNYMI.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wewnętrznego z praktyki mamy 7 dni  roboczych aby przekazać wynik egzaminu.
Po 7 dniach  roboczych należy udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w celu zapisania się na egzamin państwowy lub zapisać się pzez stronę WORD WARSZAWA lub INFO-CAR.PL

W OSK SMILE zdajesz egzamin Państwowy pojazdem, którym się szkolisz w cenie kursu :)

Egzaminy odbywają się w trzech miejscach egzaminowania:

ME 1 - ul. Radarowa 1 (Okęcie)
ME 2 - ul. Powstańców Śląskich 127 (Bemowo)
ME 3 - ul. Odlewnicza 8 (Białołęka)

Koszt egzaminu państwowego wynosi:

egzamin teoretyczny - 50 zł
egzamin praktyczny - 200 zł

Podstawą prawną naszego ośrodka jest zezwolenie numer 00291432 . Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców działającym od  2009

Zapisy on-lineZaufane opinie